Rýchle hľadanie

NGK spark plugs

NGK spark plugs

Zapaľovacie sviečky a koncovky NGK

NGK je popredný výrobca zapaľovacích sviečok, koncoviek, žhaviacich sviečok a Lambda senzorov. Ako najväčší dodávateľ týchto produktov do prvovýroby významným výrobcom automobilov a motocyklov je povinný dodávať produkty, ktoré vyhovujú ich špecifickým požiadavkám. Výrobcovia motorov veľmi často pri vývoji konzultujú konštrukciu motorov s konštruktérmi a inžiniermi z radov NGK a spoločne tak pracujú na vývoji. Každý produkt NGK je konštruovaný tak, aby vyhovoval najprísnejším štandardom, výsledkom toho je spoľahlivý výrobok so stálou výkonnosťou vo všetkých podmienkach.

Referencie:

Zapaľovacie sviečky NGK sú veľmi často používané vo všetkých formách motošportu vrátane Formule 1, závodných cestovných vozov, Rallye a v motocyklových pretekoch. Vysoké kompresné pomery a otáčky vysoko výkonných závodných motorov vyžadujú zapaľovacie sviečky, ktoré dokážu odolať prehrievaniu a veľkému zaťaženiu. NGK má sortiment sviečok schopných odolať týmto ťažkým podmienkam, často za použitia drahých kovov napr. iridia. Zapaľovacie sviečky NGK sú predpísané mnohými výrobcami motocyklov vrátane Hondy, Yamahy, Suzuki i Kawasaki.

Sortiment:

NGK disponuje technológiami pre výrobu sviečok pre všetky typy automobilových motorov, rovnako tak motocyklových, lodných, poľnohospodárskych aj pre iné použitie. V skutočnosti NGK vyrába a skladuje viac ako 1.000 rôznych typov sviečok. Každá z nich vyhovuje tým najnáročnějším podmienkam výrobcov motorov. Niet preto pochýb, že NGK je výrobcom zapaľovacích sviečok číslo 1 na svete. NGK je tiež nesporne najlepším výrobcom zapaľovacích sviečok pre motocykle. Má v sortimente zapaľovacie sviečky pre prakticky všetky motocykle a skútre na svete. Za použitia širokého spektra materiálov, od štandardných medených materiálov až po irídium, sa stal svetovou jednotkou v konštrukcii a vývoji zapaľovacích sviečok.

Iridium IX

S novými irídiovými sviečkami urobilo NGK obrovský skok vo vývoji zapaľovacích sviečok. Irídium je drahý kov používaný pre technicky vyspelé aplikácie. Je tvrdší ako väčšina drahých kovov, odolný voči väčšine chemikálií a má teplotu topenia 2450°C.

Motocykloví pretekári, vrátane svetových šampiónov z tímu Honda Nastro Azzuro sa spoliehajú na irídiové sviečky NGK. Irídiové sviečky sú tiež dodávané do prvovýroby na mnoho motocyklov, napríklad na Hondu CBR600.


Pre viac informácií kliknite na http://www.ngkntk.co.uk/default.asp

Vyhľadanie podľa motocykla

Katalóg podľa výrobkov

Osobné nastavenie podvozku

Personal suspension settings

Celý obsah tohoto webu je chránený autorským zákonom.a jeho kopírovanie bude trestne stíhané.